Autor: Miroslav Bros, Zverejnené: 08.01.2015, Aktualizované: 16.09.2016
penzion  penzion-02   

Penzión u Hromadov

Ak hľadáte finančne výhodnú ale kvalitatívne plnohodnotnú alternatívu na prežitie Vášho víkendu, či dovolenky v zaujímavom regióne hornatého severného Slovenska, ktoré doteraz netrpí následkami mäsovo organizovanej turistiky bude pre nás potešením prispieť k naplneniu Vašich očakávaní. Návštevníkom Rajeckej Lesnej ponúkame ubytovanie v podkrovných izbách a apartmáne v kategórii Penzión **, domáce stravovanie v priestoroch tradičného vidieckeho hostinca s letnou terasou, vonkajším aj vnútorným kozubom a oddeleným detským ihriskom, jedlá slovenskej kuchyne, sezónne jedlá, denné menu, možnosť organizovať menšie uzatvorené spoločnosti, cateringové služby a služby závodného stravovania, to všetko v dostupných cenách, vlastné parkovisko a WIFI v celom objekte a okolí.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info najdete na www.penzionuhromadov.sk

 

1543_detail  1543_detail_areal  1543_detail_chatky

Chata Žiar

Rekreačné horské zariadenie "Chata Žiar" poskytuje možnosť celoročného plnohodnotného relaxu v krásnom prostredí rajeckolesnianskej doliny. Zariadenie je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinné dovolenky, športové sústredenia, detské i záujmové tábory, lyžiarske kurzy i školy v prírode, bankety, svadby, firemné prezentácie a pod. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info najdete na www.chataziar.sk 

 

 

penzion-003  penzion-004 penzion-002

Penzión RODUS

Novopostavený penzión v Rajeckej Lesnej ponúka príjemné ubytovanie v centre Rajeckej doliny. Okolitá príroda ponúka nespočetné možnosti pre pešiu turistiku. V letnom období možnosť návštevy termálnych kúpalísk, ktoré sa nachádzajú v Rajci a v Rajeckých Tepliciach. V zimnom období je možné využiť služby lyžiarskych stredísk v Rajeckej Lesnej, Čičmanoch alebo na Fačkovskom sedle.

Ubytovanie

Penzión ponúka ubytovanie v 2 x 2 – lôžkovom apartmáne, 1 x 4 – lôžkovom apartmáne a v 12 x 2 – lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchovací kút).
Na každom apartmáne je možnosť prístelky. Izby sú vkusne a príjemne zariadené. Ubytovanie je vhodné pre všetky kategórie i pre náročnú klientelu.

penzion-001

Stravovanie

Stravovanie bude zabezpečené v reštaurácii priamo v objekte s možnosťou polpenzie, resp. plnej penzie – podľa priania klientov. V reštaurácii s kapacitou cca.40 osôb radi zabezpečíme rôzne školenia, semináre alebo spoločenské akcie rôzneho druhu. Na príjemné večerné chvíle oddychu s pohárikom dobrého vínka pri krbe je k dispozícií bar v suteréne objektu. Parkovanie je na parkovisku pri penzióne pre ubytovaných hostí zdarma.

 

Viac na www.rodus.sk

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

 

ubytovanie-Frivald  ubytovanie-Frivald_02         

Apartmánový dom Frivald

Apartmánový dom sa nachádza v peknom prostredí rajeckej doliny v obci Rajecká Lesná, ktorá do roku 1948 mala názov FRIVALD. V areáli je k dispozícii záhradné posedenie s grilom pri potôčiku. Ideálne pre rodiny s deťmi alebo seniorov. Miesto na parkovanie vo dvore rodinného domu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info najdete na www.frivald.sk